Hakkımızda

Seçkin lezzet menüsü ile  catring,tabldot yemek servisi,yerinde üretim ve toplu yemek (hazır yemek) alanında müşterilerine hizmet vermektedir.

 

Tuna Yemek günlük 2500 kişi kapasiteli toplu yemek üretim tesislerinde günde 5000kişiye taşıma tabldot yemek hizmeti vermektedir.Yemekler hijyenik ortamda eğitimli personelin ve gıda mühendislerinin denetimi altında ,bir kişinin günlük tüketmesi gereken kalorisi göz önünde bulundurularak hazırlanır.

 

Kurulduğu günden bu yana sağlıklı ve hijyenik yemek üretimi sunan Tuna Yemek ,alt yapısını sürekli geliştirmektedir.Kamu kuruluşları,askeri birlikler, hastaneler ve sanayi kuruluşlarına yerinde toplu (tabldot) yemek üretim hizmeti sunmakta,organizasyon ve davet hizmetleri de vermektedir.

 


MİSYON

 

Sağlıklı beslenmenin insan hayatındaki önemini bilen uzman ekibiyle,insan sağlığını ön planda tutarak yemek üretimi yapmayı hedefleyen Tuna Yemek,mesleki bilgi birikimini sürekli geliştirmek ve paylaşmak için çalışıyor,müşteri memnuniyetini ön planda tutan Tuna,müşterilerinin değişen ihtiyaçlarını takip ederek, müşteri odaklı yaratıcı çözümler sunmayı amaçlıyor.

 

 

VİZYON

 

"Kalite bizim için yaşam prensibidir" ilkesiyle yola çıkan Tuna Yemek, yenilikçi çağdaş yatırımlar gerçekleştirerek, sektöründe verdiği kaliteli hizmet anlayışıyla uluslararası toplu ve hazır yemek üretici firmalarından biri olmayı hedeflemektedir.
 


Copyright © Tuna Hazır Yemek ve Düğün Organizasyonu - Konya - Konya Hazır Yemek | Tüm Hakkı Saklıdır.